Biz Kimiz

Qtasarım 2019 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacımız farklı sektörlerin üretimlerinde yer almak ve oluşturduğumuz bu alt yapı ile firmamıza değer katmaktır. Birden fazla sektöre dahil olup, markalarımızda her geçen gün önemle çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kurduğumuz ekibimizle yenilikçi yaklaşımlar sergiliyor, yeni fikirler geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz.

Qmatara

Cam Matara

Baskı ve Boya Hizmetleri

Doğamızın en büyük sorunu haline gelen plastik şişe ve plastik atıkların kullanımını en aza indirmek için çeşitli cam ürünler ile dünyayı yaşanılabilir kılmayı hedefliyoruz.

Flexsoo

Spor Ürünler

Seamless Spor Kıyafet Üretimi

Flexsoo’nun seamless özelliği taşıyan ürünleri ile egzersiz yapmak için rahat, lüks, esnek  ve göz alıcı spor kıyafetleri ile verimli sporun keyfini çıkarabilir, günlük hayatta kullabilirsiniz.

Decolini

Ev Tekstili

Ev tekstili ürünlerimiz ile evinizde şık bir dekor oluşturun ve her anın keyfini çıkarın. %100 Pamuklu ve keten kumaşların doğal dokularııyla ile renkli ve mutlu anlar geçirin.

XF

El Yapımı Spor Malzemeleri

Ut at sapien vel sem commodo faucibus. Morbi ut lorem ligula. Vivamus sodales nunc aliquam aliquam. Fusce dapibus commodo aet pulvinar.

Posifive

Sıradışı tasarımlar

Posifive çeşitli ürünleri içerisinde barındıran, yaratıcı ve sıra dışı tasarımları uygulayan ve geliştiren bir tasarım markasıdır. Hayatın her anında benzersiz bir yaklaşım sergiler.

En Yeni Prolerimiz

Pek Yakında

Sizleri en hızlı şekilde istediğiniz tasarım ve ürünlerle buluşturmak için daha bir çok çeşitle her zaman yenilenen tavrımızı koruyarak destek olacağız. Her gün yeni bir yenilikle karşınızda olacağız.

Qmatara

Doğamızın en büyük sorunu haline gelen plastik şişeler ve plastik atıkların kullanımını en aza indirmek için çeşitli cam şişe koleksiyonları ile dünyayı yaşanılabilir kılmayı hedefliyoruz.

Geçmişten Geleceğe

2019

Qmatara markamızla başladığımız yolculuğumuzda, plastik kullanımı ve çevre kirliliği problemlerine dikkat çekmek, farkındalık oluşturmak amacıyla cam mataralar tasarladık ve üretimine başladık.

2020

Qmatara markamıza yeni modeller ve koleksiyonlar ekledik. Müşteri geri dönüşleri sebebiyle kapak kalıplarımızı değiştirdik, ve daha kullanışlı iki modelde karar kılıp yolumuza devam ettik.

Decolini markamızın ürünleri tasarlandı ve ilk ürünlerimiz Türk pamuk kalitesiyle yurtdışı satışına başladı.

2021

Qmatara grubunda SAVE kategorisini oluşturduk. Amacımız plastik kullanımını farkındalığının yanı sıra nesli tükenen hayvanlara da dikkat çekmekti. Sizlerce çok sevilen bu koleksiyonumuz satışına halen devam etmekteyiz.

Flexsoo markamız için ürünleri tasarladık ve üretim aşamasına geçtik. Seamless üretimi için gerekli yatırımlar yapıldı. El yapımı ürünlerimizin usta ellerden çıkması için ekipler kuruldu. Yıl ortası çekimlerimiz yapıldı ve satışa başlandı.

2022

Qmatara grubunda cam boyama ve baskı işlerimiz bünyemize dahil oldu. Üretim bandımız genişledi.

Posifive projemiz başlatıldı. Gerekli ürün araştırmalarımız ve tekstil baskı makinaları bünyemize dahil oldu. Sanatçılarla oluşturduğumuz giyilebilir tasarımlar yakında sizlerle buluşacak.