QMATARA

Plastik kullanımını azaltmak, doğamızı tehdit eden atıkların azaltılması için çalışmalar yapan ekibimiz, en çok tüketilen ve doğaya atılan plastik atıkların su ve içecek ambalajlarına daha sağlıklı daha ekonomik ve daha çevreci bir çözüm olarak, cam mataralar tasarladık.

FLEXSOO

Spor kıyafetlerimizle son derece rahat ve konforlu bir şekilde zaman geçirmeniz için Flexsoo’nun sınırsız dünyasının kapıları aralandı.

Flexsoo olarak, yaptığımız işin kalbinde bilinçli hareketlere ilham vermeyi, özgün tasarım ürünlerimizle spor dünyasını daha renkli ve daha aktif bir yaşama yönlendirmeyi amaçlıyoruz.

DECOLINI

Pamuklu ve keten kumaşların şıklığı ve zerafetini sunumlarınıza taşıyın. Otel ve restoran tekstil ürünleri, ev dekorasyon ve tekstili için üretim yapan markamız ve ürünlerini inceleyebilirsiniz.

XF

Spor giyim, çeşitli spor ürünleri ve özellikle XF serisi ile farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen Flexsoo, el yapımı XF koleksioyonu ile lüksü spor odanıza taşıyacak . Farklı tarz ve tarzlarda spor ürünleri ile hayatınıza renk katmayı ve farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz.

POSIFIVE

Posifive çeşitli ürünleri içerisinde barındıran, yaratıcı ve sıra dışı tasarımları uygulayan ve geliştiren bir tasarım markasıdır. Hayatın her anında benzersiz bir yaklaşım sergiler.